Лекції Академії цифрових технологій і підприємництва

У продовження ознайомлення з освітніми програмами учасників міжнародного Альянсу університетів міст-побратимів міста Гуанчжоу (Альянсу GISU) пропонуються наступні 7 програм протягом жовтня – листопада 2022 року. Будь ласка, зверніть увагу, що відбулося перенесення деяких попередніх програм, запланованих минулої весни. Інформація про доступ до зустрічі Zoom буде надана зареєстрованим учасникам  напередодні початку кожної програми. – Розпізнавання поведінки водія Вівторок, 29 листопада, з 15:00 до 17:00 (за пекінським часом) Координатор – Ірина Гусєва, к.т.н., доц. КПІ ім. Ігоря Сікорського. Лектор з КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна) – Ірина Гусєва, к.т.н., доц. спільно з представниками Політехнічного інституту м. Томар (Португалія). – Аналіз та визначення оптимальних систем опалення для підтримки прийняття рішень у переході на зелену енергетику Середа, 30 листопада, з 15:00 до 17:00 (за пекінським часом) Цю програму очолюватимуть професор Ян Лю та аспірантка Цяньюнь Вень. Лектори: Ян Лю – наразі є штатним доцентом кафедри менеджменту та інженерії Університету Лінчінга, м. Лінчінг, Швеція. Його наукові інтереси включають стійке інтелектуальне виробництво, інновації в сфері обслуговування продуктів, системи підтримки прийняття рішень, створення конкурентних переваг тощо. Цяньюнь Вен – аспірантка Відділу екологічних технологій і менеджменту в Університеті Лінчінга, Швеція. В основному вона бере участь у проекті програми ЄС “Горизонт 2020”: “Гнучкість для розумних міських енергетичних систем”, зосереджуючись на розробці платформи управління даними, енергетичної розвідки та аналітики для підтримки прийняття рішень щодо переходу до зеленої енергетики для міських планувальників. – B2B маркетингові дослідження як ключові компетенції відділу промислового маркетингу Вівторок, 06 грудня, з 17:00 до 19:00 (за пекінським часом) Координатор – Людмила Шульгіна, д.е.н., проф., КПІ ім. Ігоря Сікорського. Лектори з КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна): Сергій Солнцев, д.ф.-м.н., проф., завідувач кафедри промислового маркетингу; Людмила Шульгіна, д.е.н., проф.; Наталія Писаренко, к.е.н., доц.; Олексій Кофанов, к.е.н., к.т.н., ст.викладач; Наталія Юдіна, лауреат Премії Президента України для молодих вчених за внесок у розвиток науки і техніки, к.е.н., доц., засновник Футурологічного порталу, Надія Язвінська, к.е.н., доц. – Інноваційне підприємництво та розвиток стартап проектів Середа, 30 листопада, 07 грудня, з 15:00 до 17:00 (за пекінським часом) Координатор – Катерина Копішинська, к.е.н., доц., заступник декана факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Лектори з КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна): Марина Кравченко, д.е.н., проф., декан факультету менеджменту та маркетингу; Катерина Копішинська, к.е.н., доц., заступник декана факультету менеджменту та маркетингу; Катерина Бояринова, д.е.н., проф., завідувач кафедри економічної кібернетики. – Розвиток інтелектуальної економіки: виклики vs можливості Середа, 26 жовтня з 15:00 до 17:00 (за пекінським часом) Координатор – Катерина Бояринова, д.е.н., проф., завідувач кафедри економічної кібернетики. Організаційна та технічна підтримка – Тетяна Павленко, к.е.н., доц. Лектори з КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна): Олена Трофименко, д.е.н., проф.; Юлія Єрешко, д.е.н., доц.; Гліб Мажара, к.е.н., старший викладач кафедри економічної кібернетики. – Дослідницький аналіз даних за допомогою алгоритмів машинного навчання П’ятниця, 28 жовтня з 15:00 до 17:00 (за пекінським часом) Цю програму очолить д-р Асіф Карім, який є науково-педагогічним працівником Університету Чарльза Дарвіна, Австралія. Його основний науковий інтерес – аналіз даних на основі штучного інтелекту та розробка прогностичних моделей, особливо в галузі медичної інформатики. Він також працює над смарт-контрактами на основі блокчейну. Детальну інформацію про кожну з цих програм можна знайти в електронній брошурі Академії цифрових технологій і підприємництва (http://surl.li/cyhxz). Звертаємо вашу увагу також на зміну в програмі – видалено деякі раніше заплановані програми, натомість «Інноваційний розвиток енергетики в контексті Індустрії 4.0» поєднано з іншими під темою «Розвиток інтелектуальної економіки: виклики vs можливості». Ця нова програма під керівництвом професора Катерини Бояринової КПІ ім. Ігоря Сікорського, в межах якої розглядатиметься: (1) концепція інтелектуальної економіки як новітньої економічної системи, (2) інноваційний розвиток сектора енергетики в контексті Індустрії 4.0 та (3) моделювання нераціональної поведінки економічних агентів у сучасному підприємництві.Д – Міжнародне науково-технічне співробітництво та підприємництво 4.0 Вівторок, 22 листопада, з 15:00 до 17:00 (за пекінським часом); Координатор – Сергій Войтко, д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародної економіки, КПІ ім. Ігоря Сікорського. Лектори з КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна): Сергій Войтко, д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародної економіки, д.е.н., проф.; Анна Кухарук, к.е.н., доц.; Наталія Скоробогатова, к.е.н., доц.; Олена Корогодова, к.е.н., доц. Детальну інформацію про кожну з цих програм можна знайти в електронній брошурі Академії цифрових технологій і підприємництва (http://surl.li/cyhxz)